Články


23.11.2022
Halloween
 Stejně jako každý rok naše MŠ tradičně pořádala Halloweenské strašení a lampionový průvod, který se konal ve čtvrtek 3.11.
Celkem bylo pro děti připraveno pět stanovišť: například hledání kouzelné mince v tajemné nádobě, nošení hmyzu do pytle, skákaní kolem perníkové chaloupky za dozoru hrůzu nahánějící ježibaby, nebo projití strašidelné stezky odvahy v temném lese plném strašidelných zvuků a strašidel, včetně samotného hejkala. Ti nejodvážnější, co došli až nakonec, čekal svět odměn, kde obdrželi sladkou odměnu a diplom za statečnost. Na všechny přítomné také čekalo bohaté občerstvení. Nakonec jsme se vydali lampionovým průvodem k fotbalovému hřišti, kde na nás čekal okouzlující ohňostroj. 

19.9.2022
S kamarádem za dobrodružstvím
 Rok se s rokem sešel a 9. třída ZŠ v čele s paní učitelkou Janou Novákovou si pro nás připravili projektový den s názvem S kamarádem za dobrodružstvím. V pátek 9.9. za krásného slunného počasí, jsme se vydali pěší stezkou do Nebovid. Již po cestě na nás čekalo několik týmových úkolů, a tak nám cesta rychle ubíhala. Nakonec jsme došli na nebovidské fotbalové hřiště, kde jsme se nejprve řádně občerstvili. Pak již na děti čekalo několik soutěžních stanovišť, kde plnily různé úkoly. Musely tak například projít zrcadlovou stezku, stopový chodník, nebo slalom s balonkem na lžíci. Na závěr si děti zahrály společnou hru na Mrazíka, a poté se vydaly hledat ukrytý sladký poklad. Den se opět velmi vydařil, počasí nám přálo a my se příjemně znaveni vraceli zpátky do MŠ. 
Za MŠ Lucie Kejklíčková

23.2.2022
Škola na nečisto
 

více