Články

18.5.2022

Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou, 11.5.22

Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou

Ve středu 11.5.2022 se žáci 2. stupně zúčastnili atletických závodů družstev v Kolíně.

Nejlépe dopadlo družstvo mladších dívek, které se umístilo na krásném 3. místě ve složení: Kalabisová Nikol, Bednářová Adéla, Jelínková Tereza, Nemleinová Bára, Heydušková Petra, Homolková Kateřina, Hrušovská Karolína a Polívková Nela. Dívkám moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů ve sportu.

Velmi pěkné výkony předvedli i žáci z ostatních družstev, kteří sice na medaili nedosáhli, ale v jednotlivých sportovních disciplínách předvedli skvělé výkony. Jsou jimi Benešová Aneta, která vyhrála běh na 800 m a umístila se na 4. místě v běhu na 60m, Kalianko Jan, Tomáš Sodoma, Zinzer Jakub a David Brandejský, kteří dosáhli skvělého výsledku ve skoku do výšky. Milan Král, který velmi hezky zaběhl sprint a všichni ostatní, kteří byli součástí jednotlivých družstev, pro celkový výsledek týmu udělali maximum. I těm všem patří velké díky, že bojovali do poslední chvíle a pro své výkony udělali maximum.